Kontaktpersoner

Her er oversikt over kontaktpersoner.

Melhus Håndball er en del av Melhus Idrettslag. Vi trener hovedsakelig i Melhushallen, Horghallen og Lundahallen.

Styret

Her er en oversikt over de som sitter i styret. Hjelp oss til å gjøre Melhus Håndball enda bedre. Har du en god idé? Ikke nøl med å ta kontakt.

Kontaktpersoner

Finner du feil her, send mail til din lagleder.

ÅrskullTrenere/lagledereMailMobil
G2014Trener Hanne Selnes Dunahanneselnes@hotmail.com922 13 486
Trener Per Olav Skurdal Hopsøperolavhopso@gmail.com932 55 318
Trener Trine Brudalmailto:brudaltrine@gmail.com902 06 909
Trener Viktor Juhasz
Lagleder Linda Trabant Gromstrabandtlinda@gmail.com987 67 166
Økonomi Krisztina Staedelkrisztina.staedel@gmail.com95363341
G2013Heidi Johansenheijohansen@gmail.com934 58 920
G2012Trener Pia Byepiabye85@hotmail.com909 42 776
Lagleder Sigrid Voldvoldsigrid@gmail.com958 80 534
Trener Torstein Hansentorsteh@gmailcom932 01 529
Trener Anders Olsen Reitaasanders.reitaas@gmail.com
Økonomi Marianne Olsen Reitaasmarianne.reitaas@gmail.com976 22 531
G2011/G2010Lagleder Gunnhild Åberge VieGunnhild.vie@ntnu.no416 91 518
Hovedtrener Lena Woldmolen_aw@hotmail.com414 45 633
Trener/økonomi Ingunn Nervik Isakseningunn.nervik@gmail.com909 97 773
Trener Rita Qvenildrita_qvenild@hotmail.com922 56 809
Trener Nina Sommervoldnina.sommervold@gmail.com412 78 569
Trener Lisbeth Moan MjeldeLisbethmoan@hotmail.com482 44 124
Trener Leif Morten HerskedalLmherskedal@hotmail.com918 00 301
G2009Lagleder Inger Hanne Eide Holsthanneeide_1@hotmail.com922 32 572
Trener Inge Hovd Gangasingehg@gmail.com971 69 635
Trener Ingunn Strand Hundalingunnhundal@gmail.com469 13 211
Økonomi Trude Havdalthavdal@gmail.com971 37 166
G2008Ikke lag
G2007Trener Lars Erik Rostadlerostad@gmail.com980 40 160 
Lagleder/trener Anja Riananja.terese@hotmail.com971 59 047
Økonimi Trond A Jensentrond@effektivgruppen.no457 20 242
G2006Ass. lagleder/økonomi Else Stendahl Solstadelsesols@online.no918 85 090
Lagleder/ Trener Ole Morten Øyåsoleoyas@yahoo.no922 23 377
Trener Valerey Putansvaleryp@broadpark.no928 59 491
Økonimi/ Trener Thomas Nielsenthomanie@gmail.com970 10 510
Trener Bjørn Tore S Wahlbergbjotos@gmail.com412 91 382
G2005Ikke lag
G2004Lagleder/økonomi Bård Bjerksetmyrbardb@getmail.com908 95 388
Trener Inger Mærking-mark@online.no909 42 627
Trener Asle Hårsakerasleharsaker@hotmail.com917 51 760
Lagleder Karin Kolstadka-kolst@online. no988 55 928
Herrer senior/G20Lagelder Ole Anton Sæteraasoleantonsateraas@hotmail.com992 41 727
Lagleder/økonomi Jens Otto Havdalottohav@yahoo.no913 46 242
Lagleder Hilde Martinsenhilde_martinsen@hotmail.com920 93 394
Trener Inger Mærk ing-mark@online.no909 42 627
Trener Asle Hårsakerasleharsaker@hotmail.com917 51 760
Trener Camilla Solbergcamilla.solberg74@gmail.com934 57 791
ÅrskullTrenere/lagledereMailMobil
J2014Trener Hanne Nordvikmailto:hanne.nordvik@sykehusinnkjop.no/986 80 505
Trener Vibeke Strandvibeke1992@gmail.com994 24 151
Trener/ Økonimi Håvard Gaustadhavard@gaustadkvaal.no415 10 075
Trener Ida Sofie Hårstad
J2013Lagleder/økonomi Gunnhild Åberge VieGunnhild.vie@ntnu.no416 91 518
Trener Linda Midtlynglindamidtlyng@icloud.com936 26 111
Trener Eirik Ophaug RisvikEirik.o.risvik@gmail.com959 16 049
Trener Hilde Stokkehildestokke@hotmail.com916 78 611
Trener Torill Hoff Johansentorillhj1@gmail.com416 93 819
Trener Pia Katrine GrytdalPia-grytdal@hotmail.com950 51 153
J2012Lagleder  Malin Nymom.nymo@live.no906 47 898
Trener Karin Lundekarin.lunde@hotmail.com913 09 178
Trener Christine Thrana
Trener Line G Nilsen
Trener Monika K Vikeland
Trener Merete Klemmetvoldmereteklemmetvold@hotmail.com408 47 658
Trener Lena Woldmolen_aw@hotmail.com414 45 633
Økonimi Silje A. Heggviksilje.heggvik@melhusbanken.no957 37 942
J2011Trener Cathrine Åldstedtcathrinealdstedt@yahoo.no932 29 573
Trener Geir Ove Berggeir.ove.berg@gmail.com482 20 552
Trener Trine Brudalbrudaltrine@hotmail.com902 06 909
Trener Pia Kartrine GrytdalPia-grytdal@hotmail.com950 51 153
Lagleder Camilla Alexandersencamilla.alexandersen@yahoo.com964 25 755
Lagleder Cathrine Åldstedtcathrinealdstedt@yahoo.no932 29 573
Økonomi Ruth Overvik981 59 101
J2010Lagleder/økonomi Trine Lossius Brendryentlossius@online.no917 43 130
Trener Marit Onsøienmarit.onsoien@melhus.kommune.no481 70 027
Trener Stig RødahlVassbygda@yahoo.no414 67 222
J2009Lagleder/Økonomi Hege Qvenild Oustadhegeqvenild@yahoo.no472 98 689
Trener Camilla Brun Solbergcamilla.solberg74@gmail.com934 57 791
Trener Merete Klemmetvoldmereteklemmetvold@hotmail.com408 47 658
Trener Thomas Nielsenthomanie@gmail.com970 10 510
J2008Lagleder Karianne Eidkarianneeid@gmail.com950 42 491
Trener Stine Høgsetstine.hogset@gmail.com928 61 445
Trener Grethe Jørgensenotheilie08@gmail.com918 13 843
Trener Geir Ove Berggeir.ove.berg@gmail.com482 20 552
Trener Terje Gangåsterje@trio-bygg.com982 18 360
Økonomi Hilde G Lianhilde.g.lian@gmail.com958 71 027
J2007Trener Kristin Byekristin.bye@hotmail.com901 09 955
Økonomi Silje Lillebergsilje.lilleberg@gmail.com957 45 569
Lagleder Bente Rønningbenteronning@hotmail.com936 82 612
J2006Lagleder/økonomi Heidi Johansenheijohansen@gmail.com934 58 920
Trener Camilla Brun Solbergcamilla.solberg74@gmail.com934 57 791
Trener Elin Høyem Ølmheimelinolmheim@gmail.com971 22 011
Trener Monica M. Kolstad924 92 436
J2005Lagleder Heidi KarlsenHeidi_karlsen@hotmail.com997 08 709
Trener Ole Morten Øyåsoleoyas@yahoo.no922 23 377
Lagleder May StørsethMay.storseth@hotmail.com483 98 364
Økonomi Hanne Holenhanneholen@hotmail.com906 74 433
D4/ J20/ J18Lagleder/økonimi Hanne Aarhaugmailto:haar79@online.no971 65 343
Trener Rune Øie
Trener Åsmund Kjenstad Hansenaasmund.hansen@loqal.no902 80 019
Trener Stig Løvset