Kontaktpersoner

Her er oversikt over lag og kontaktpersoner.

Melhus Håndball er en del av Melhus Idrettslag. Vi trener hovedsakelig i Melhushallen, Horghallen og Lundahallen.

Styret

Her er en oversikt over de som sitter i styret. Hjelp oss til å gjøre Melhus Håndball enda bedre. Har du en god idé? Ikke nøl med å ta kontakt.

Kontaktpersoner

Finner du feil her, send mail til din lagleder.

ÅrskullNavn/rolleMailMobil
Gutter 2015Lagleder Ingvild MorsetIngo_kleset@hotmail.com
Inge Hovd Gangåsingehg@gmail.com971 69 635
Gutter 2014Lagleder Hanne Selnes Dunahanneselnes@hotmail.com922 13 486
Trener Per Olav Skurdal Hopsøperho@trondelagfylke.no932 56 318
Trener Trine Brudalbrudaltrine@gmail.com902 06 909
Trener Viktor Juhaszvictor.juhasz@gmail.com482 02 827
Lagleder Elin JohansenElin_jo7@hotmail.com995 92 569
Økonomi Linda Hagen Trabandt Gromstrabandtlinda@gmail.com987 67 166
Gutter 2013Trener/lagleder Heidi Johansenheijohansen@gmail.com934 58 920
Trener Marin Storleermarin91@live.no452 05 263
Gutter 2012Trener Pia Byepiabye85@hotmail.com909 42 776
Trener Torstein Hansentorstein.hansen@akerbp.com932 01 529
Trener Anders Olsen Reitaasanders.reitaas@gmail.com924 00 322
Lagleder Sigrid Voldvoldsigrid@gmail.com958 80 534
Økonomi Marianne Olsen Reitaasmarianne.reitaas@gmail.com976 22 531
Gutter 2010/2011Trener Lena Woldmolen_aw@hotmail.com414 45 633
Trener Ingunn Nervik Isakseningunn.nervik@gmail.com909 97 773
Trener Rita Qvenildrita_qvenild@hotmail.com922 56 809
Trener Nina Sommervoldnina.sommervold@gmail.com412 78 569
Trener Lisbeth Moan MjeldeLisbethmoan@hotmail.com482 44 124
Trener Leif Morten HerskedalLmherskedal@hotmail.com918 00 301
Lagleder Håvard FjerdrumsmoenFjerdrumsmoen@live.no995 55 271
Gutter 2009Trener Inge Hovd Gangasingehg@gmail.com971 69 635
Trener Ingunn Strand Hundalingunnhundal@gmail.com469 13 211
Keepertrener Thomas Utværyhomasut@hotmail.com472 38 494
Trener Marianne Orheimorheimmarianne@gmail.com930 44 037
Hjelpetrener Petter Orheim
Lagleder Inger Hanne Eide Holsthanneeide_1@hotmail.com922 32 572
Økonomi Trude Havdalthavdal@gmail.com971 37 166
Gutter 2008Ikke lag
Gutter 2007Trener 
Trener 
Lagleder/trener 
Økonomi Trond Jensentrond@effektivgruppen.no457 20 242
Gutter 2006Trener/lagleder Ole Morten Øyåsoleoyas@yahoo.no922 23 377
Trener Valerey Putansvaleryp@broadpark.no928 59 491
Økonomi Thomas Nielsenthomanie@gmail.com970 10 510
Trener Rune Faugstad Øierune885@gmail.com482 55 000
Trener Bjørn Tore S Wahlbergbjotos@gmail.com412 91 382
Lagleder John OlavSolstadsjon@hent.no905 44 488
G18Trener Inger Mærking-mark@online.no909 42 627
Trener Asle Hårsakerasleharsaker@hotmail.com917 51 760
Lagleder Karin Kolstadka-kolst@online. no988 55 928
Lagleder/økonomi Bård Bjerksetmyrbardb@getmail.com908 95 388
H1Trener Asle Hårsakerasleharsaker@hotmail.com917 51 760
Trener Inger Mærking-mark@online.no909 42 627
Trener Camilla Solbergcamilla.solberg74@gmail.com934 57 791
Lagleder Ole Anton Sæteraasoleantonsateraas@hotmail.com992 41 727
Lagleder/økonomi Jens Otto Havdalottohav@yahoo.no913 46 242
Lagleder Hilde Martinsenhilde_martinsen@hotmail.com920 93 394
Jenter 2015Inge Hovd Gangåsingehg@gmail.com971 69 635
Jenter 2014Trener Hanne Nordvikhanne.nordvik@sykehusinnkjop.no/986 80 505
Trener Vibeke Strandvibeke1992@gmail.com994 24 151
Trener/ Økonomi Håvard Gaustadhavard@gaustadkvaal.no415 10 075
Trener Ida Sofie Hårstadida.haarstad@hotmail.com480 70 570
Jenter 2013Trener Linda Midtlynglindamidtlyng@icloud.com936 26 111
Trener Eirik Ophaug RisvikEirik.o.risvik@gmail.com959 16 049
Trener Hilde Stokkehistokke1@gmail.com986 38 339
Trener Pia Katrine GrytdalPia-grytdal@hotmail.com950 51 153
Lagleder/økonomi Hilde Stokkehistokke1@gmail.com986 38 339
Jenter 2012Trener Christine Thranachristine_thrana@live.com928 25 833
Trener Line Grøtanline_grotan@hotmail.com909 62 188
Trener Monika K Vikelandvikeland@gmail.com400 44 389
Trener Merete Klemmetvollmereteklemmetvoll@hotmail.com408 47 658
Trener Lena Woldmolen_aw@hotmail.com414 45 633
Lagleder Malin Nymom.nymo@live.no906 47 898
Økonimi Silje A. Heggviksilje.heggvik@melhusbanken.no993 43 747
Jenter 2011Trener Cathrine Åldstedtcathrinealdstedt@yahoo.no932 29 573
Trener Geir Ove Berggeir.ove.berg@gmail.com482 20 552
Trener Trine Brudalbrudaltrine@hotmail.com902 06 909
Trener Pia Katrine GrytdalPia-grytdal@hotmail.com950 51 153
Lagleder Camilla Alexandersencamilla.alexandersen@yahoo.com964 25 755
Økonomi Ruth Overvik981 59 101
Jenter 2010Trener Marit Onsøienmarit.onsoien@melhus.kommune.no481 70 027
Lagleder/økonomi Trine Lossius Brendryentlossius@online.no917 43 130
Jenter 2009Trener Thomas Nielsenthomanie@gmail.com970 10 510
Trener Camilla Brun Solbergcamilla.solberg74@gmail.com934 57 791
Økonomi Siri Svesiri@trondertun.com977 58 195
Lagleder Hege Qvenild Oustadhegeqvenild@yahoo.no472 98 689
Jenter 2008Trener Stine Høgsetstine.hogset@gmail.com928 61 445
Trener Grethe Jørgensenotheilie08@gmail.com918 13 843
Trener Geir Ove Berggeir.ove.berg@gmail.com482 20 552
Trener Terje Gangåsterje@trio-bygg.com982 18 360
Lagleder Karianne Eidkarianneeid@gmail.com950 42 491
Økonomi Hilde G Lianhilde.g.lian@gmail.com
Jenter 2007Trener Stine Høgsetstine.hogset@gmail.com928 61 445
Trener Grethe Jørgensenotheilie08@gmail.com918 13 843
Trener Geir Ove Berggeir.ove.berg@gmail.com482 20 552
Trener Terje Gangåsterje@trio-bygg.com982 18 360
Lagleder Silje Lillebergsilje.lilleberg@gmail.com957 45 569
Økonomi Janne Lise Jønlandjl-loen@hotmail.com400 64 670
Jenter 2006Trener Camilla Brun Solbergcamilla.solberg74@gmail.com934 57 791
Trener Elin Høyem Ølmheimelinolmheim@gmail.com971 22 011
Trener Monica M Kolstadmonicamk@online.no924 92 436
Lagleder/økonomi Heidi Johansenheijohansen@gmail.com934 58 920
J18/J20/D3Trener Stig Løvsetstig.lovseth@norgesmollene.no480 70 097
Trener Åsmund Kjerstad Hansenaasmund.hansen@getmail.no902 80 019
Lagleder Anne Wirkola Svanholmanne.svanholm@idegroup.no971 11 459
Lagleder Lene Qvenildlene@svanholm.no976 58 079
Lagleder Hanne Aarhaughaar79@online.no971 65 343
Lagleder Marianne Singstadmarianne.t.singstad@ntnu.no986 53 633
Lagleder May Størseth EggenMay.storseth@primakonsern.no411 05 904
Lagleder Jorid Jagtøyenjoridjagtyen@gmail.com930 27 899

Finner du feil her, send mail til din lagleder.